KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5713328
nr 571 3328
Akvarell
Robert Högfeldt, Original till Annons, Svensk lösen, (fuktskador), 45x41
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 16 mars 2009
kl 19:50:03
300 kr
400 kr
500 kr