KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5713328

nr 571 3328

Akvarell

Robert Högfeldt, Original till Annons, Svensk lösen, (fuktskador), 45x41

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 16 mars 2009
kl 19:50:03